Установка та налаштування Windows

text

Установка Windows

Професійне встановлення ліцензійної ОС Windows будь-якої версії на комп'ютер і ноутбук. У вартість встановлення вже включені встановлення драйверів, настройка ОС і набір програм для комфортного використання ПК (в т.ч. Антивірус).

text

Перевстановлення Windows

Назріла необхідність перевстановити систему? Замовте цю послугу у нас. Наш фахівець збереже необхідні дані перед видаленням старої ОС і якісно відновить потрібні програми на новій версії системи.

text

Відновлення Windows

Зробимо відновлення роботи ОС Windows будь-якої версії (XP, Vista, 7-10). Допоможемо запустити ваш комп'ютер. Наші майстри завжди дбайливо ставляться до даних користувача і допоможуть, при необхідності, їх зберегти.

Ремонт і профілактика устаткування

text

Ремонт компьютеров

Професійне обслуговування і ремонт ПК: чистка комп'ютера від пилу, діагностика та заміна комплектуючих.

text

Ремонт ноутбуків

Ми надаємо будь-які послуги з ремонту та обслуговування ноутбуків будь-якої марки. Чистка від пилу, діагностика та заміна ОЗУ і жорсткого диска, установка ОС Windows.

text

Чистка ноутбуків

Ми надаємо послуги з профілактики та чищення від пилу ноутбуків будь-якої марки. Заміна термопасти і мастило вентилятора (кулера). Ми допоможемо зменшити шум роботи і нагрів вашого ноутбука.

Налагодження та обслуговування ПК та мереж

text

Видалення вірусів

Ми маємо великий досвід у видаленні і лікуванні шкідливого ПО будь-якого типу: трояни, рекламні і шпигунські програми, блокувальники Windows та фальшиві антивіруси.

text

Антивірусний захист

Антивірусний захист - це необхідний елемент для комп'ютерів і планшетних ПК. Якщо ви звернетеся до нас, майстер допоможе підібрати правильний тип захисту для вашого пристрою і, за необхідності, перевірить його на наявність вірусів.

text

Налаштування Wi-Fi

Ми пропонуємо для встановлення кілька моделей вайфай-роутерів на вибір. Якщо у вас свій роутер, якісно прошиємо і налаштуємо його.

text

Розблокування ПК

Якшо Ваш комп'ютер не працює і вимагає сплатити штраф, ви можете звернутися до нас. Ми маємо великий досвід у видаленні шкідливого ПО і завжди дбайливо ставимося до даних клієнта. Як правило, це займе не більше години.

Контакти

Вгору